Про нас

Компанія «ТЕХНО ТРЕЙД КС» з гордістю представляє на ринку України генератори і садову техніку ТМ «Könner & Söhnen» (Німеччина). Ми є ексклюзивним представником німецької компанії «DIMAX Int. GmbH», власника ТМ «Könner & Söhnen». Команда наших продавців і сервіс-менеджерів, має багаторічний досвід роботи з такою технікою на ринку України. Ми розвивали продажу в Україні генераторів, електроінструменту і садово-паркової техніки ТМ HYUNDAI, наші фахівці мають у своєму портфелі досвід роботи і з іншими всесвітньо відомими брендами. І тепер весь свій досвід і бажання ми направляємо на розвиток лінійки генераторів і садово-паркової техніки ТМ «Könner & Söhnen».

Основним напрямком діяльності німецької компанії DIMAX Int. GmbH є виробництво генераторів. Маючи свою лінію по виробництву двигунів, DIMAX Int. GmbH прийняв рішення розширити асортимент і тепер на українському ринку крім генераторів також доступні культиватори та мотопомпи торгової марки «Könner & Söhnen», для виробництва яких також використовуються власні двигуни. Девіз ТМ «Könner & Söhnen» — TRADITIONELLE DEUTCSHE QUALITÄT (ТРАДИЦІЙНА НІМЕЦЬКА ЯКІСТЬ), і ми з усією відповідальністю підтверджуємо даний девіз.

Генератори Könner & SöhnenТехніка ТМ «Könner & Söhnen» в Україні, це:
- Широка лінійка генераторів, культиваторів та мотопомп, готова задовольнити потреби будь-якого покупця.
- Інноваційні розробки в області гібридних (двопаливних) моделей, що працюють як на бензині, так і на газу, бензинові та дизельні моделі.
- Ергономічні моделі бензинових і електричних культиваторів.
- Бензинові мотопомпи для чистої води, брудної води, високонапорні моделі.
- Вся продукція виробляється для Європи під жорстким контролем німецьких фахівців і має відповідні сертифікати якості.
- Завдяки поставленій німецькими фахівцями меті — створити «народну» техніку, тобто техніку, доступну широкому колу споживачів за ціною, яка не поступається відомим брендам, а також завдяки прямим поставкам з заводу в Україну, нам вдалося добитися такого рівня цін, при якому наша техніка може стати «народною» і в Україні.
- Гарантія 12 місяців.
- Якісне сервісне обслуговування техніки — гарантійне і післягарантійне.
- Повна підтримка комплектуючими частинами.
Компанія «ТЕХНО ТРЕЙД КС» зацікавлена ​​в розширенні своєї дилерської мережі, і запрошує до співпраці власників магазинів та професійні інсталяційні центри.
Для оптових і корпоративних клієнтів — надаються спеціальні ціни і умови.
Будемо раді співпраці!

З повагою,
Колектив «Könner & Söhnen».