KS 100

9 500 грн.
Мотопомпа для чистої води
Тип помпи Для чистої води
Продуктивність 1350 л / хв
Вихідна потужність 9 к.с.
Тип запуска Ручний
Ємність пал. бака 6 л
Тип двигуна Бензиновий
Об’єм двигуна 270 см3
Об’єм картера 1,1 л
Макс. висота підйому 25 м
Макс. глибина всмоктування 8 м
Номінальна швидкість 3600 об/хв
Випускна труба 100 мм
Вага 48 кг

Мотопомпи для чистої води чудово підходять для заміських будинків, дач, ділянок, де є необхідність в перекачуванні води (або відкачування води з підвалів, колодязів, осушення затоплених територій). Можуть використовуватися для перекачування рідини з частками не більше 5-6 мм. Перед початком роботи насос помпи необхідно заповнити чистою водою. Після старту помпу потрібно зупинити через 30 секунд після запуску і долити воду в помпу для збільшення продуктивності. Особливості: — Професійний 4-тактний бензиновий двигун, який виробляється за ліцензією DIMAX Int. GmbH, Німеччина. — Посилена сталева рама діаметром 32 мм оберігає мотопомпу від пошкоджень і полегшує транспортування. — Компактні розміри і невелика вага. — Корпус виготовлений з високоміцного алюмінію, який не піддається корозії, температурним впливам та деформації. — Економічна витрата палива. — Висока продуктивність.
Фірмові двигуни K&S

Фірмові двигуни K&S

Двигуни, що використовуються в мотопомпах «Könner & Söhnen», виробляються під пильним контролем німецьких інженерів. Як і всі двигуни ТМ «Könner & Söhnen», вони відповідають європейським і світовим стандартам якості, економічності, екологічності (включаючи рівень шкідливих викидів і рівень шуму). Всі двигуни проходять тестування тривалою безперервною роботою, а потім розбираються і вивчаються на наявність дефектів.

Індивідуальні серійні номери на двигунах

Індивідуальні серійні номери на двигунах

Кожен двигун має індивідуальний серійний номер, що дозволяє контролювати якість виробництва та сервісного обслуговування. Двигуни «Könner & Söhnen» відрізняються легким запуском і зниженою вібрацією.

Сталевий бак

Сталевий бак

Мотопомпи «Könner & Söhnen» оснащені сталевим паливним баком збільшеного розміру, що подовжує час роботи без дозаправки.

Демпфери для зниження вібрації

Демпфери для зниження вібрації

Всі моделі мотопомп «Könner & Söhnen» оснащені гумовими ніжками для зниження вібрації. Завдяки гумовим демпферам, працююча мотопомпа не зашкодить покриття підлоги, а фарбування рами не буде подряпане.

 

Максимальна продуктивність 1350 л / хв
Вихідна потужність 9 к.с.
Тип запуска Ручний
Ємність паливного бака 6 л
Тип двигуна Бензиновий 4-х тактный
Об’єм двигуна 270 см3
Об’єм картера 1,1 л
Максимальна висота підйому 25 м
Максимальна глибина всмоктування 8 м
Номінальна швидкість 3600 об/хв
Діаметр випускної труби 100 мм
Вага 48 кг