KS 100

9 500 грн.
Мотопомпа для чистої води
Макс. продуктивність 1350 л/хв
Номінальна швидкість 3600 об./хв
Макс. висота підйому 25 м
Макс. глибина всмоктування 8 м
Паливо бензин
Модель двигуна KS 290
Тип двигуна 4-тактний
Потужність двигуна 9.0 к. с.
Об’єм двигуна 270 см3
Тип запуску ручний
Обсяг паливного бака 6 л
Розміри (Д*В*Ш), мм 630*490*530
Вага 48 кг

Мотопомпи для чистої води чудово підходять для заміських будинків, дач, ділянок, де є необхідність в перекачуванні води (або відкачування води з підвалів, колодязів, осушення затоплених територій). Можуть використовуватися для перекачування рідини з частками не більше 5-6 мм. Перед початком роботи насос помпи необхідно заповнити чистою водою. Після старту помпу потрібно зупинити через 30 секунд після запуску і долити воду в помпу для збільшення продуктивності. Особливості: — Професійний 4-тактний бензиновий двигун, який виробляється за ліцензією DIMAX Int. GmbH, Німеччина. — Посилена сталева рама діаметром 32 мм оберігає мотопомпу від пошкоджень і полегшує транспортування. — Компактні розміри і невелика вага. — Корпус виготовлений з високоміцного алюмінію, який не піддається корозії, температурним впливам та деформації. — Економічна витрата палива. — Висока продуктивність.
Фірмові двигуни K&S

Фірмові двигуни Könner & Söhnen

Двигуни, що використовуються в мотопомпах «Könner & Söhnen», виробляються під пильним контролем німецьких інженерів, відповідають європейським і світовим стандартам якості, економічності, екологічності (включаючи рівень шкідливих викидів і рівень шуму). Всі двигуни проходять тестування тривалою безперервною роботою, а потім розбираються і вивчаються на наявність дефектів.

Індивідуальні серійні номери на двигунах

Індивідуальні серійні номери на двигунах

Кожен двигун має індивідуальний серійний номер, що дозволяє контролювати якість виробництва та сервісного обслуговування. Двигуни «Könner & Söhnen» відрізняються легким запуском та зниженою вібрацією.

Сталевий бак

Оснащення

Мотопомпи «Könner & Söhnen» оснащені сталевим паливним баком збільшеного розміру, що подовжує час роботи без дозаправки. Корпус виготовлений з високоміцного алюмінію за допомогою цілісного лиття, не піддається корозії, температурним впливам та деформації.

 dempfer_pomp

Демпфери для зниження вібрації

Всі моделі мотопомп «Könner & Söhnen» оснащені гумовими ніжками для зниження вібрації. Завдяки гумовим демпферам, працююча мотопомпа не зашкодить покриттю підлоги, а поверхня рами не буде подряпана.

Макс. продуктивність, л/хв 1350
Номінальна швидкість об/хв 3600
Макс. висота підйому, м 25
Макс. глибина всмоктування, м 8
Модель двигуна KS 290
Тип двигуна бензиновий, 4-тактний
Потужність двигуна, к.с. 9.0
Об’єм двигуна, см3 270
Тип запуску ручний
Паливний бак, л 6
Рівень шуму Lpa/Lwa, дБ 74/99
Розміри (Д*В*Ш), мм 630*490*530
Вага нетто, кг 48