KS 3000G

12 999 грн.
Газобензиновий генератор
Потужність максимальна 3,0 кВт
Потужність номінальна 2,6 кВт
Потужність двигуна 7 к.с.
Тип запуска ручний
Тип палива газ/бензин
Модель двигуна KS 230
Розетки 2х16А
Об’єм паливного бака (бензин) 15 л
Об’єм масляного картера 0,6 л
Час роботи при навантаженні 50% 15 годин
Вага нетто 45,4 кг
Напруга 230 В
Частота 50 Гц

Газобензинові моделі генераторів ТМ «Könner & Söhnen» на сьогоднішній день найбільш популярні серед покупців через свою економічність. Ви можете користуватись генератором як на бензині, так і на зрідженому газі (на пропан-бутані).
Експлуатація генератора на газу підвищує моторесурс двигуна. Все необхідне для підключення балону йде в комплекті: генератор оснащений шлангом підключення зрідженого газу з можливістю його регулювання, необхідно тільки підключити генератор до Вашого балону.
При необхідності газобензинові моделі легко перемкнути на роботу на бензині, для цього генератор оснащений 4-х тактним бензиновим двигуном K&S, який забезпечує стабільну роботу. Генератор не призначений для підключення до магістралі.

Фірмові двигуни

Фірмові екологічні двигуни

Для торгової марки «Könner & Söhnen» спеціально були створені двигуни серії KS, що пройшли багатогодинні та багаторівневі тести. Газ – більш екологічно чисте пальне, ніж бензин. Використання газу в якості палива забезпечує менше викидів шкідливих речовин вихлопних газів в атмосферу. При роботі на зрідженому газі двигун працює з меншою вібрацією, що сприяє тривалій та стабільній роботі генератора та збільшує моторесурс двигуна.

Індивідуальні серійні номери на двигунах

Індивідуальні серійні номери на двигунах

Двигуни відповідають усім світовим та європейським стандартам якості, економічності, екологічності (зокрема рівень шкідливих викидів та рівень шуму). Кожний двигун та кожний генератор мають свої індивідуальні серійні номери, що дозволяє нам контролювати якість виробництва та сервісного обслуговування.

Двигуни Könner & Söhnen вирізняються легким стартом та пониженою вібрацією. Лінійка газобензинових одноциліндрових двигунів K&S представлена у діапазоні потужності від 7 до 13 к.с.

 reduktor_new

Вбудований редуктор

У комплект поставки входить все необхідне для використання газу в якості палива, а саме вбудований редуктор та шланг для підключення балону. Потрібно під’єднати генератор до балону та запустити двигун.

 propan_new

Економічний вибір

Використання газу в якості палива суттєво знижує ваші витрати на пальне при експлуатації пристрою, а різниця вартості між бензиновим та гібридним генератором DUAL FUEL від K&S швидко себе окупає.

Альтернатор з 100% мідною обмоткою

В генераторах TM «Könner & Söhnen» встановлений високоякісний альтернатор синхронного типу з 100% мідною обмоткою. Тільки мідна обмотка може витримувати максимальні навантаження без будь-яких ушкоджень, що гарантує довготривалу надійну роботу генераторної установки.

Зручна ергономічна панель керування

Ергономічна панель керування генератора дозволяє з легкістю керувати його роботою завдяки зручному розташуванню усіх функцій: сучасного LED-дисплею (лічильник мотогодин, частота, вольтаж), електрозапуску (опціонально), автоматичного вимикача при перенавантаженнях, датчику низького рівня оливи, розеток, роз’єму заземлення, клем та інше.

Сталевий бак

Сталевий бак

Генератори «Könner & Söhnen» оснащені сталевим паливним баком збільшеного розміру, що подовжує час роботи генератора без дозаправки. На баці розміщений індикатор рівня палива для зручності використання.

double_antivibro_system

Подвійна антивібраційна система

Всі моделі генераторів ТМ «Könner & Söhnen» оснащені подвійною антивібраційною системою, що забезпечує зниження шуму та подовжує роботу генератора. Двигуни закріплені на високоякісних каучукових подушках. Посилена сталева рама має гумові опори для додаткового зниження вібрації, від ковзання та корозії.

Напруга, В 230
Потужність максимальна, кВт 3,0
Потужність номінальна, кВт 2,6
Частота, Гц 50
Сила струму макс., А 13.04
Розетки 2х16А
Ємність паливного баку, л 15
Час роботи при навантаженні 50%, год 15
LED-дисплей лічильник мотогодин, частота, вольтаж
Рівень шуму Lpa/Lwa, дБ 69/94
Вихід 12В, А 12/8.3
Модель двигуна KS 230
Тип двигуна бензиновий/газовий 1-циліндровий, 4-тактний з повітряним охолодженням
Потужність двигуна, к.с./кВт 7.0/5.15
Об’єм масляного картера, л 0.6
Об’єм двигуна, см3 208
Регулятор напруги інтелектуальна система AVR
Тип запуска ручний
Коефіцієнт потужності, cosφ 1
Габарити нетто, мм 580х430х440
Габарити брутто, мм 610х455х485
Вага нетто, кг 45.4
Вага брутто, кг 47.5
Клас захисту IP23M