• http://ks-power.com.ua/wp-content/uploads/2015/02/KS7000E-G-front-web-ua.png
  • http://ks-power.com.ua/wp-content/uploads/2015/02/KS7000E-G-lpg.png
  • http://ks-power.com.ua/wp-content/uploads/2015/02/KS7000E-G-side-web-ua.png
  • http://ks-power.com.ua/wp-content/uploads/2015/02/KS7000E-G-side2-web-ua.png
  • http://ks-power.com.ua/wp-content/uploads/2015/02/KS7000E-G-back-side2-web-ua.png
  • http://ks-power.com.ua/wp-content/uploads/2015/02/KS7000E-G-back-side-web-ua.png
  • http://ks-power.com.ua/wp-content/uploads/2015/02/KS7000E-G-back-web-ua.png

KS 7000E G

24 999 грн.
Газобензиновий генератор
Макс. потужність 5,5 кВт
Номін. потужність 5,0 кВт
Тип запуску ручний/електро
Тип палива бензин/газ
Середня витрата 1,4 л/г
Потужність двигуна 13 к.с.
Об’єм картера 1,1 л
Об’єм пал. бака 25 л
Розетки 1x16A; 1x32A/230v; 1x12V DC
Вага 76 кг
Напруга 230 В
Частота 50 Гц

Газобензинові моделі генераторів ТМ «Könner & Söhnen» на сьогоднішній день найбільш популярні серед покупців через свою економічність. Ви можете користуватись генератором як на бензині, так і на зрідженому газі (на пропан-бутані).
Експлуатація генератора на газу підвищує моторесурс двигуна. Все необхідне для підключення балону йде в комплекті: генератор оснащений шлангом підключення зрідженого газу з можливістю його регулювання, необхідно тільки підключити генератор до Вашого балону.
При необхідності газобензинові моделі легко перемкнути на роботу на бензині, для цього генератор оснащений 4-х тактним бензиновим двигуном K&S, який забезпечує стабільну роботу. Генератор не призначений для підключення до магістралі.

Фірмові двигуни

Фірмові двигуни

Для торгової марки «Könner & Söhnen» спеціально були створені двигуни серії KS, що пройшли багатогодинні та багаторівневі тести. Фірмові двигуни КС надійні, зносостійкі та економічні за рахунок використання системи OHV. Система OHV забезпечує підвищену ефективність згоряння палива та підвищений термобаланс.

Індивідуальні серійні номери на двигунах

Індивідуальні серійні номери на двигунах

Двигуни відповідають усім світовим та європейським стандартам якості, економічності, екологічності (зокрема рівень шкідливих викидів та рівень шуму). Кожний двигун та кожний генератор мають свої індивідуальні серійні номери, що дозволяє нам контролювати якість виробництва та сервісного обслуговування.

Двигуни Könner & Söhnen вирізняються легким стартом та пониженою вібрацією. Лінійка двигунів представлена у діапазоні потужності від 2 до 8 кВт.

KS 7000E-G (7)

Легка та зручна система старту

Система полегшеного старту дозволяє швидко завести двигун, не докладаючи значних зусиль. Більш потужні моделі додатково обладнані системою електричного старту для зручності викоричтання. Верхнє розміщення клапанів (ОНV) двигуна збільшує експлуатаційний строк, знижує витрати палива та рівень шуму.

KS 7000E-G (6)

Зручна ергономічна панель керування

Зручна ергономічна панель керування генератора з електрозапуском дозволяє з легкістю запустити генератор, керувати його роботою, не потребує додаткових навичок. Сучасний інтелектуальний LED-дисплей завжди підкаже кількість відпрацьованих годин, частоту та вольтаж, що видається. Інформація на дисплеї дозволяє контролювати напругу, частоту, кількість відпрацьованих генератором годин та своєчасно проводити технічне обслуговування генератора, тим самим подовжуючи строк його експлуатації.

Сталевий бак

Сталевий бак

Генератори «Könner & Söhnen» оснащені сталевим паливним баком збільшеного розміру, що подовжує час роботи генератора без дозаправки. На баці розміщений індикатор рівня палива для зручності використання.

Демпфери для пониження вібрації

Демпфери для пониження вібрації

Всі моделі генераторів «Könner & Söhnen» оснащені гумовими ніжками для зниження вібрації. Завдяки гумовим демпферам, працюючий генератор не пошкодить покриття підлоги, а фарбування рами не буде подряпане.

  • Використання газу в якості палива істотно заощаджує ваші витрати при експлуатації, а різниця у вартості між бензиновим генератором і генератором ДУАЛ FUEL від K&S швидко окупається.
  • Двигун, при підключенні до газового балона, працює з меншою вібрацією. Це сприяє більшій стабільності роботи і збільшує моторесурс двигуна.
  • Газ — більш екологічно чисте пальне, ніж бензин. При використанні газу в якості пального відбувається менше викидів шкідливих речовин в атмосферу.
Максимальна потужність, кВт 5,5
Номінальна потужність, кВт 5,0
Тип запуску ручний/електро
Тип палива бензин/газ
Середня витрата, л/г 1,4
Потужність двигуна, к.с. 13
Об’єм картера, л 1,1
Об’єм паливного бака, л 25
Розетки 1x16A; 1x32A/230v; 1x12V DC
Вага, кг 76
Напруга, В 230
Частота, Гц 50
Сила струму, А (макс) 23,8
Час роботи при навантаженні 50%, г 15
LED дисплей Лічильник мотогодин, частота, вольтаж
Рівень шуму на відстані 7 метрів , дб 73
Модель двигуна KS 390
Об’єм двигуна, см3 389
Регулятор напруги AVR
Коефіцієнт потужності, cosφ 1
Габарити, мм 680*545*550