KS 2000i S

17 500 грн.
Інверторний генератор
Макс. потужність 2,0 кВт
Номін. потужність 1,6 кВт
Потужність двигуна 2,6 к.с.
Тип запуска ручний
Тип палива бензин
Модель двигуна KS 80i
Розетки 2 x 16A
Напруга 230 В
Частота 50 Гц
Вага нетто 21,5 кг

Бензинові генератори інверторного типу «Könner & Söhnen » — це зручне і портативне джерело енергії. Одна з ключових відмінностей цих генераторів полягає в тому, що вони виробляють електричний струм з правильною синусоїдою. Таке рішення оптимально підходить для забезпечення стабільної роботи складної електроніки, електронних вимірювальних приладів, аудіотехніки і т. д. Крім того, генератори цієї серії зручно транспортувати. Завдяки компактності, невеликій вазі і економічності він стане незамінним помічником на рибалці, на пікніку і в туристичному поході.
KS 2000i S (7)

Зручна панель керування

Інверторний генератор оснащений індикатором напруги, індикатором перевантаження та індикатором рівня оливи в картері. Завдяки наявності даних індикаторів, а також кнопки перемикання економічного режиму, які розташовані на панелі управління, генератор дуже зручний в експлуатації, а також надійно захищений від можливих поломок і пошкоджень.

KS 2000i S (8)

Фірмові двигуни K & S мають економний режим

Потужні та надійні бензинові двигуни «Könner & Söhnen», виготовлені за ліцензією Dimax International GmbH (Germany), проходять багатогодинні і багаторівневі тести. Двигуни лінійки інверторних чотиритактних генераторів «Könner & Söhnen» можуть використовуватися в економічному режимі. Даний режим дозволяє використовувати інверторний генератор на малих обертах та знижує витрату палива до 50%.

KS 2000i S (9)

Легка та зручна система старту

Система полегшеного старту дозволяє швидко запустити двигун, не докладаючи значних зусиль. Генератор легко експлуатувати, навіть не маючи додаткових навичок поводження з подібною технікою. Хоча рекомендуємо, не залежно від Вашого досвіду, уважно прочитати інструкцію по експлуатації!

 

Макс. потужність, кВт 2,0
Номін. потужність, кВт 1,6
Потужність двигуна, к.с 2,6
Частота, Гц 50
Напруга, В 230
Сила струму, А 8,69
Модель двигуна KS 80i
Об’єм двигуна, см3 79,7
Тип двигуна бензиновий, 4-тактний
Розетки 2 х 16А
Час роботи при навантаженні 70%, год 8,9
Коефіціент потужності cosφ 1
Ємність паливного бака, л 4,0
Ємність масляного картера, л 0,35
Витрата палива, г/кВтг 400
Тип запуска ручний
Рівень шуму на відстані 7 метрів, дБ 59
Габарити, мм 480*285*390
Вага нетто, кг 21,5
Клас захисту IP23M