Товар року
2016

Участь у міжнародній виставці м.Кельн, Німеччина

Компанія DIMAX group прийняла участь у міжнародній господарській виставці «INTERNATIONALE EISENWARENMESSE KÖLN» у місті Кельн, Німеччина 04-07 березня 2018 року.

 

internationale_eisenwarenmesse_logo_685На міжнародну господарську виставку у м. Кельн приїхало понад 2770 постачальників з 58 країн та більше 47 000 відвідувачів з 143 країн. Лідери з усього світу відвідали цей масштабний ярмарок, щоб дізнатись першими про усі новинки галузі, інноваційні технології, тенденції розвитку промисловості та обміну досвідом.

 

Для компанії DIMAX group, як і для інших учасників, міжнародний ярмарок у м. Кельні став важливим кроком у розвитку, надав можливість значно збільшити мережу партнерів, налагодити нові контакти для зростання бізнесу в багатьох провідних європейських країнах, а також Південної Америки.

 

Багато позитивних відгуків отримали генератори «Könner & Söhnen» за унікальні технічні функції (вбудована система ATS, система переключення фаз VTS, передстартове прогрівання, мультифункційний дисплей та багато іншого), зокрема європейські представники високо оцінили гібридні моделі генераторів “DUAL FUEL”, які можуть працювати як на бензині, так і на газу, головною перевагою яких є екологічність та економність використання.

 

Наша команда, щиро дякує всім колегам та партнерам, що змогли відвідати наш стенд та бути причасними до чергового етапу розвитку нашого бренду.