Товар року
2016

Нагородження ТМ «Könner & Söhnen» престижною відзнакою «Золота медаль»

 
Нарешті маємо змогу поділитись з Вами радісною інформацією про нагородження ТМ «Könner & Söhnen» престижною відзнакою «Золота медаль» у номінації «Вибір професіоналів».
 


Щорічно на цю нагороду Міжнародної виставки в м.Познань (Польща) номінується близько 500 продуктів. Проте, отримують цю нагороду тільки ті з них, що відповідають певним критеріям та отримують позитивні рекомендації від професійного журі. Журі конкурсу – це команда експертів, що складається з відомих спеціалістів – представників відповідних галузей економіки, які шукають сучасні, інноваційні продукти, та продукти на основі передових (першокласних) технологій. Таким чином, «Золота медаль» Міжнародної виставки в м. Познань є підтвердженням ексклюзивності продукту.

Отже, продукти ТМ «Könner & Söhnen» визнані досвідченими європейськими експертами та професіоналами, як обладнання, що відповідає вимогам передових технологій. Ця нагорода свідчить про якість продукції та про високий виробничий потенціал ТМ «Könner & Söhnen». Пропонуємо Вам переглянути фотозвіт з нагородження та розділити з нами цю радісну подію.

Наша команда не зупиняється на досягнутому, крокуючи вперед з передовими технологіями та, разом з Вами, ми підкоримо нові вершини.

 

IMG_7647-7