Товар року
2016

УЧАСТЬ У МІЖНАРОДНІЙ СПЕЦІАЛІЗОВАНІЙ ВИСТАВЦІ INTERTOOL 2019 м.Київ

Компанія «Техно Трейд КС», ексклюзивний імпортер генераторів та садової техніки ТМ «Könner & Söhnen» на території України, прийняла участь у 20-й Міжнародній спеціалізованій виставці професійного інструменту та садової техніки Intertool 2019, що проходила у Міжнародному Виставковому Центрі у період с з 14 по 17 травня 2019 року.

На стенді ТМ «Könner & Söhnen» були представлені найбільш популярні моделі бензинових, газобензинових, дизельних та інверторних генераторів; нові моделі генераторів, удосконалені бензинові культиватори та екологічні електрокультиватори, сучасні мотопомпи. Та також потужна дизельна електростанція з модельного ряду професійних та напівпрофесійних агрегатів зібраних та протестованих в Європі у власному сервісно-виробничому центрі.

Відвідувачі не тільки ознайомились з продукцією компанії, а й особисто спробували її в дії, протестували реальність заявлених показників потужності та переконались в стабільності напруги, що видається приладами; побачили роботу газобензинового генератора, як працює система АВР (автоматичне введення резерву) та система переключення фаз VTS.

Команда «Техно Трейд КС» постійно удосконалює модельний ряд і впроваджує інноваційні технічні функції, головною перевагою яких є екологічність та економність використання.

Зустрінемось на наступній виставці!