Наші відеоматеріали

ОГЛЯДОВЕ ВІДЕО ПОМП KS

Дякуємо нашим партнерам — авторизований інтернет-магазин «Файно» www.fajno.in.ua за надане відео про наші мотопомпи.

Мотопомпи KS 50, KS 80 и KS 100 призначені для перекачування чистої води із затоплених територій, з колодязів і затоплених підвалів. Прекрасно підходять для використання на дачі або в заміському будинку. Розмір частинок, що трапляються у воді не повинен перевищувати 5-6 мм. Всі помпи оснащені бензиновими 4-тактних двигунів, зробленими за ліцензією DIMAX Int. GmbH, Німеччина, посиленою рамою, діаметром 32 мм. Корпуси мотопомп зроблені з високоміцного алюмінію і не піддаються корозії, деформації і температурним впливум.

Мотопомпа KS 50HP — потужна високонапірна помпа з продуктивністю до 500 л / хв. Модель здатна піднімати воду на висоту до 70 м, всмоктує воду з глибини до 8 м, що робить її незамінною при гасінні пожеж, або інших роботах, в яких необхідний підйом води на велику висоту. Як і всі мотопомпи Könner & Söhnen, оснащена фірмовим двигуном, який відповідає всім Європейським і світовим стандартам якості, екологічності та економічності.

KS 80TW — мотопомпа, яка призначена для брудної води і часто використовується в сільському господарстві, комунальними службами або в будівельних роботах. Оснащена потужним фірмовим двигуном в 7 к.с. і здатна перекачувати до 950 л / хв. Детальний огляд даної мотопомпи Ви можете подивитися у відео інтернет-магазину Файно:

ОГЛЯДОВІ ВІДЕО КУЛЬТИВАТОРІВ KS

Дякуємо нашим партнерам — авторизований інтернет-магазин «З торгом» (www.storgom.com.ua) за надане відео про культиватори. Садовий сезон у повному розпалі, сподіваємося дане відео допоможе Вам визначитися з вибором помічника для обробки землі.

ВІДЕО ЗАПУСКА ГЕНЕРАТОРІВ K&S

Відео, в якому демонструється поетапний процес запуску генератора на бензині та на газу:

ОГЛЯДОВЕ ВІДЕО ГЕНЕРАТОРІВ KS 3000 E, KS 7000E G, KS 10000E ATS

Дякуємо нашим офіційним партнерам, інтернет-магазину KLONDAYK (www.klondayk.com.ua) за надані відео: