Про торгову марку

Шановні клієнти та партнери "Könner & Söhnen"!

Ми вдячні Вам за інтерес до нашої продукції, і сподіваємося, що техніка ТМ «Könner & Söhnen» стане вашим надійним помічником на території України! Продукція, представлена ТМ «Könner & Söhnen», є результатом багаторічних напрацювань німецьких фахівців, які взяли на озброєння найкраще від всесвітньо відомих брендів та звертаючи увагу на їхні помилки. Генератори та садова техніка ТМ «Könner & Söhnen» були створені в Німеччині для втілення поняття «народної техніки», яка стане синонімом якості та доступності покупцеві.

В основі філософії торгової марки лежить основний принцип і мета нашої команди, зашифровані в логотипі і девізі — ТРАДИЦІЙНА НІМЕЦЬКА ЯКІСТЬ, що передається з покоління в покоління, від майстра (експерта) до учнів, від батька до синів, від виробника до споживачів. Все найкраще, накопичене за роки виробництва і вдосконалення генераторів і садової техніки, ми хочемо передати нашим дітям, нашим клієнтам.

При наявності багатьох німецьких брендів, що зайняли свої ніші в топових цінових діапазонах, потрібен був новий бренд, що не поступається за якістю, але з більш демократичною (народною) ціною. Так і була створена ТМ «Könner & Söhnen». Маючи модернізовану лінію власних двигунів для генераторів, власник торгової марки «Könner & Söhnen» з часом вирішив розширити асортимент, і тепер на українському ринку є культиватори та мотопомпи ТМ «Könner & Söhnen». Наші фахівці доклали максимум зусиль, щоб вся продукція перевершувала своїх конкурентів за якістю, і в той же час була більш прийнятною за ціною і більш зручною в питаннях сервісу і експлуатації. Збірка всієї продукції проходить під постійним контролем німецьких фахівців на фабриках, які виробляють генератори і садову техніку для провідних ТМ на ринках Європи і Північної Америки, і тестується на різних етапах виробництва.

Вся вироблена нами продукція відповідає Європейським та світовим стандартам якості, економічності, екологічності (включаючи рівень шкідливих викидів і рівень шуму). Лінійка двигунів, що використовуються в генераторах, культиваторах і мотопомпах ТМ «Könner & Söhnen», так само є результатом тривалих тестів і переговорів з провідними світовими виробниками. В результаті було відібрано двигуни, для яких була викуплена ліцензія на виробництво їх спеціально для ТМ «Könner & Söhnen » під її логотипом. Кожен двигун генератора, культиватора і мотопомпи мають індивідуальний серійний номер, що дозволяє нам контролювати якість виробництва та сервісного обслуговування. Всі двигуни проходять тестування тривалою безперервною роботою, а потім розбираються і вивчаються на наявність дефектів. Підвищена потужність моторів дозволяє не тільки видавати заявлену напругу, але і підтримувати її в процесі роботи. Асортимент генераторів і садової техніки «Könner & Söhnen» задовольняє потреби будь-якого покупця, тому що особливе значення виробник приділяє вивченню попиту, потреб покупців.

Йдучи в ногу з технологічним прогресом, ТМ «Könner & Söhnen» постійно оновлює свій асортимент і вводить нові розробки, які дозволяють нашій техніці бути ще надійнішою, більш екологічною і економічною у використанні. Володіючи багаторічним досвідом і маючи надійних партнерів, ми можемо задовольняти будь-які запити наших клієнтів, і виробляти генератори для спеціального призначення: інверторні генератори, генератори для електрозварювання, генератори, які використовуються в промисловості і будівництві. У підсумку ми отримуємо техніку, яка з гордістю може нести наш девіз, який підтверджує саму суть роботи нашої команди: ТРАДИЦІЙНА НІМЕЦЬКА ЯКІСТЬ. Тепер вона доступна і Вам.

Запрошуємо Вас до співпраці. ТМ «Könner & Söhnen» динамічно розвивається і зацікавлена в нових партнерах і ринках збуту. Ми впевнені, що наша техніка принесе дохід та задоволення від продажу нашим дилерам і задоволення від експлуатації якісної і надійної техніки нашим покупцям. Для наших партнерів і клієнтів ми гарантуємо повний супровід комплектуючими частинами, сервісом, технічною, інформаційною та маркетинговою підтримкою.

З повагою,
Колектив «Könner & Söhnen».