Stand for Ukraine

KS CRM-30M

Подовжувач
Загальна потужність (розмотаний кабель) 3600 Вт
Вилка 1*16А/230В
Розетки з захисною кришкою 4*16А/230В
Довжина кабелю, м 30
Кабель 3*2.5 мм2
Матеріал виготовлення котушки Метал
Клас захисту IP44

Подовжувачі ТМ «Könner & Söhnen» призначені для використання як в приміщеннях, так і зовні, на будівельних майданчиках, в сільському господарстві, а також в місцях з підвищеною вологістю.

Кабелі ТМ «Könner & Söhnen» мають високу стійкість до зносу, здатні витримувати важкі умови експлуатації, механічні впливи (удар, падіння, наїзд).

Виготовлені з силового гнучкого кабелю з 100% мідними жилами у гумовій ізоляції, що забезпечує стійкість до атмосферних впливів, УФ-випромінювання, озону, захищені від хімічного впливу, консистентних мастил, змащувальних і мінеральних масел, не поширюють горіння, виготовлені без галогенів з низьким димо-/ газовиділенням.

Висока гнучкість і еластичність силових кабелів ТМ «Könner & Söhnen» зберігається при низьких температурах до – 40 °C, та при високих температурах до +90°C, що дає можливість використовувати їх на відкритому повітрі. Крім того, кабелі підходять для тривалого використання під водою.

СФЕРА ВИКОРИСТАННЯ

Довжина кабелю сягає 30 метрів та підходить для віддаленого підключення до 4-х електричних приладів одночасно. Підходять для використання на будівельних майданчиках, для ремонтних робіт, використання у сільському господарстві, на заводах, складських приміщеннях та ін. А також будуть надійними помічниками на дачі та під час відпочинку на кемпінгу.

Повний захист

Кабель подовжувача має ізоляцію з синтетичного каучуку та оболонку з неопренового каучуку, стійкий до згинання та торсіонного кручення, зберігає еластичність при температурах від -40 °С до +90 °С. Повністю захищений від дії вологи, впливів уф-випромінювання, озону, хімічних речовин, механічних навантажень (ударів, падіння, наїзд), що дозволяє використовувати його в будь-яку пору року у приміщенні та під відкритим небом. Розетки котушки оснащені захисними кришками.

Конструкція котушки

Котушка виготовлена зі спеціального посиленого металу, має міцну металеву рамну конструкцію, стійку до пошкоджень. Оснащена ергономічною гумовою ручкою для комфортного переміщення, фіксатором кабелю, кріпленням для регулювання направлення кабелю, фіксатором для блокування довільного розкручування котушки. Довжина кабелю сягає 30 метрів та підходить для віддаленого підключення до 4-х електричних приладів одночасно.

Високоякісний кабель

Подовжувач оснащений кабелем з 100% мідними жилами 3х2.5 мм2, має жилу заземлення жовто-зеленого кольору. Тільки мідь здатна витримувати тривалі граничні навантаження, що робить кабель зносостійким та продовжує термін його експлуатації. Кабель сертифікований TÜV Rheinland відповідно до EN 50525-2-21, RoHS Compliant.

Характеристики кабелю
Довжина кабелю, м 30
Тип кабелю: H07RN-F 3G2,5 H – гнучкий кабель
07 — номінальна напруга 450/750В,
R – має ізоляцію з натурального або синтетичного каучуку
N — оболонка з хлоропренового каучуку
F — мідні жили
G – жовто-зелена жила заземления
Кількість жил — 3
Переріз жил — 2,5 мм2
Зовнішній діаметр кабелю, мм 11
Колір зовнішньої оболонки Чорний

 

Характеристики конструкції
Загальна потужність (розмотаний кабель), Вт 3600
Напруга, В 230
Вилка 1*16А/230В
Розетки з захисною кришкою 4*16А/230В
Кабель 3*2.5 мм2
Матеріал виготовлення котушки Cпеціальний посилений метал
Діаметр кабельної котушки, мм 390
Вага нетто, кг 7.8
Вага брутто, кг 8.5
Габарити брутто, см 29х27х37
Клас захисту IP44

Відео