Stand for Ukraine

KS D-ANTIGEL 20/60

Aнтигель

Aнтигель для дизельного пального Könner & Söhnen® серії ULTRA Performance

Aнтигель для дизельного пального Könner & Söhnen® серії ULTRA Performance:

  • покращує низькотемпературні властивості дизельного пального,
  • ефективно знижує температуру застигання дизельного пального,
  • перешкоджає утворенню кристалів парафінів,
  • покращує прокачуваність пального,
  • забезпечує легкий низькотемпературний пуск двигуна.

Дозування: 250 мл присадки на 40-60 л пального.
Застосування: розігріти засіб до температури + 20 … 25ºС, влити в незастигле (прозоре) пальне або паливний бак перед заправкою. Для оптимального ефекту застосовувати в зимовий час при кожній заправці та при перепадах температур. Примітка: безпечний для каталітичного нейтралізатора відпрацьованих газів, кисневих датчиків, свічок запалювання.
Небезпечно! Займиста рідина і пар. Може бути смертельним при ковтанні й потраплянні в дихальні шляхи. Може викликати алергічну реакцію шкіри. Може викликати сонливість або запаморочення. Отруйно для водяних організмів, із тривалими наслідками. Тримати в місці, недоступному для дітей. Берегти від тепла, гарячих поверхонь, іскор, відкритого вогню та інших джерел займання. Не палити. Уникати вдихання випарів. Користуватися захисними рукавичками. ПРИ ПРОКОВТУВАННІ: Негайно звернутися в ТОКСИКОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР або до лікаря/терапевта. НЕ викликати блювання. ПРИ ПОТРАПЛЯННІ НА ШКІРУ (або волосся): Негайно зняти весь забруднений одяг. Промити шкіру водою/душем. При подразненні шкіри або висипі: Зверніться до лікаря.
Зберігати в добре провітрюваному місці. Зберігати в охолодженому стані. Утилізувати вміст/контейнер у відповідності до всіх місцевих, регіональних, державних та міжнародних нормативних вимог. Містить сольвент-нафту (нафти), середньо аліфатичну; тетраамід етилендіамінтетраоцтової кислоти; 2-бутенова кислота, 4-оксо-4- (тридециламіно)-, (Z)-, розгалужена.
Термін придатності: 5 років. Дата виготовлення зазначена на верхній частині упаковки.
ТУ У 24.6-31940579-003-2004.

Aнтигель для дизельного пального Könner & Söhnen® серії ULTRA Performance
Об’єм: 250 мл