Stand for Ukraine

KSB 22i S

Інверторний генератор
Макс. потужність 2.0 кВт
Номін. потужність 1.8 кВт
Потужність двигуна 2.5 к.с.
Тип запуску Ручний
Тип палива Бензин
Модель двигуна KSB 100i
Розетки 2×16А
Вага нетто 15.6 кг
Напруга 230 В
Частота 50 Гц

Правильна синусоїда

Правильна синусоїда

Вбудований електронний блок з мікропроцесорним управлінням контролює роботу генератора, забезпечує максимально стабільну частоту 50 Гц і напругу 230В для надійної роботи чутливої ​​і високоточної електроніки.

ПРЕЗЕНТАБЕЛЬНИЙ ДИЗАЙН НАЙВИЩОГО КЛАСУ

Унікальний стильний дизайн спеціально розробленої форми має більшу стабілізацію пристрою під час роботи. Шумопоглинаючий корпус та висока якість збирання даної моделі забезпечують мінімальний рівень шуму Lpa (7м) 62 дБ, а також гарантують тривалу надійну роботу агрегату.

Надійний двигун

Надійний двигун

Сучасний двигун відрізняється підвищеною зносостійкістю, тривалою і стабільною роботою, відповідає всім європейським стандартам якості, в тому числі сучасному екологічному стандарту EURO V.

Альтернатор з 100% мідною обмоткою

У генераторах інверторного типу TM «K&S Basic» встановлено високоякісний безщітковий альтернатор зі 100% мідною обмоткою. Надійний та компактний альтернатор встановлений на постійних магнітах, у пластиковому кожусі та може витримувати максимальні навантаження без ушкоджень, гарантує тривалу надійну роботу генераторної установки.

Зручна ергономічна панель керування

УНІВЕРСАЛЬНА ПАНЕЛЬ керування

Панель оснащена контролем всіх ключових показників робочого стану, перемикачем режиму економії палива ECONOMY MODE, що зменшує витрати палива до 50%, кнопкою Reset для перезавантаження системи контролю та відновлення подачі напруги.

Компактні розміри

Компактні розміри та мала вага інверторних генераторів ТМ «K&S Basic» роблять їх зручними у використанні та зберіганні. Завдяки легкому переміщенню поле застосування цих пристроїв значно розширюється та робить їх незамінними помічниками під час відпочинку на природі, кемпінгу, на рибалці і в поході.

Набір аксесуарів

У комплекті: викрутка, свічний ключ.

 

Максимальна потужність, кВт 2.0
Номінальна потужність, кВт 1.8
Потужність двигуна, к.с. 2.5
Частота, Гц 50
Напруга, В 230
Струм макс., А 8.7
Модель двигуна KSB 100i
Об’єм двигуна, см3 79.7
Тип двигуна Бензиновий 4-тактний
Розетки 2×16А
Коефіцієнт потужності, cosφ 1
Ємність паливного бака, л 4
Ємність картера, см3 0.35
Запуск Ручний
Рівень шуму, Lpa (7m)/Lwa, дБ 62/87
Габарити брутто (ДхШхВ), мм 510х310х525
Вага нетто, кг 15.6
Клас захисту IP23M