Stand for Ukraine

Співпраця

ТМ «Könner & Söhnen» успішно продається вже у понад 20 країнах Європи, і зараз у вас є унікальна можливість розвинути свій бізнес ставши нашим дилером. Ми налаштовані на довгострокову співпрацю з надійними партнерами. Наш досвід запуску дилерської мережі в таких країнах, як Німеччина, Польща показує зростання продажів понад 40% на рік.

Ви можете взяти пряму участь і досягти успіху з K&S! Ми це робили на інших ринках, зробимо і на ринку України! Приєднуйтесь!

НАШИМ ДИЛЕРАМ МИ ПРОПОНУЄМО:

  • Ексклюзивні умови співпраці
  • Повну маркетингову підтримку
  • 100% сервіс та постпродажний супровід клієнтів
  • Якість підтверджену міжнародними нагородами та сертифікатами

Діюча міжнародна техпідтримка – всю постпродажну підтримку клієнтів ми беремо на себе. Забезпечуємо технічну консультацію, гарантійне та післягарантійне сервісне обслуговування, наявність оригінальних запчастин.Ексклюзивні умови для міжнародних дилерів

Високі стандарти якості техніки ТМ Könner & Söhnen вже зарекомендували себе в кожній країні, в якій ми ведемо бізнес. Досвід та розвинена структура компанії гарантує швидкий старт та потужне просування.


НА ПОТОЧНОМУ ЕТАПІ РОЗШИРЕННЯ НАШОЇ МЕРЕЖІ У ВАС Є УНІКАЛЬНА МОЖЛИВІСТЬ ПРИЄДНАТИСЯ ДО РЕАЛІЗАЦІЇ ЯКІСНИХ І ДОСТУПНИХ ТОВАРІВ І СТАТИ НАШИМ ДИЛЕРОМ!


Зв’яжіться з нами будь-яким зручним для Вас способом:

+38 067 409 61 69
+38 044 290 57 50
+38 044 290 57 51
sales@ks-power.com.ua
Або використовуючи форму:

  • Ваше ім'я та прізвище:*
    Ваш номер телефону:*
  • Ваше повідомлення: