Stand for Ukraine

KS 9300DE-1/3 ATSR SUPER S (Euro V)

Дизельний генератор
Напруга 230В/400В
Макс./ном. потужність (230В) 6.5/6.0 кВт
Макс./ном. потужність (400В) 7.5/7.0 кВт
Потужність двигуна 18 к.с.
Передстартовий підігрів +
Тип запуску електро
Тип палива дизель
Модель двигуна KS 520HD-V
Розетки 1×32А(230В)
1×16А(400В)
Ємність паливного баку 20 л
Об’єм масляного картера 1.65 л
Акумулятор 30 А·год
Вага нетто 168 кг
Частота 50 Гц

Електрогенератор дизельний KS 9300DE-1/3 ATSR Super S серії HEAVY DUTY німецької торгової марки Könner & Söhnen підходить для застосування у місцях, де виникають перебої із центральним електропостачанням. Генератор має можливість підключення зовнішнього блоку автоматичного введення резерву АВР, що дозволяє йому автоматично запускатися при відключенні центрального електропостачання та є дуже корисним для використання у приватному секторі, а також для потреб у сільському господарстві (ферми, теплиці, склади продукції), адміністративних, освітніх установах і багато іншого. У системах електроживлення будівель важливо мати резервне джерело живлення, яке у разі відмови магістральної мережі могло б забезпечити електрикою систему освітлення, вентиляції, серверів, що зберігають важливу інформацію.

 

Фірмові двигуни

Фірмові двигуни

Двигуни для дизельних генераторів, так само як і для бензинових, виробляються за ліцензією DIMAX Int. GmbH та маркуються власним клеймом з логотипом. У всіх моделях запас потужності двигуна по відношенню до альтернатора дозволяє видавати заявлену напругу та підтримувати його стабільність у повному діапазоні напруг. Всі двигуни проходять тестування тривалою безперервною роботою, а потім розбираються та досліджуються на рахунок виявлення несправностей. Кожен двигун та кожен генератор мають індивідуальний серійний номер, що дозволяє нам контролювати якість виробництва та сервісного обслуговування. Двигуни відповідають усім європейським стандартам якості, в тому числі сучасному екологічному стандарту EURO-V.

Система VTS (перемикач типу напруги)

Система VTS

Унікальна інноваційна система перемикання фаз VTS (Voltage Transfer Switch) дозволяє використовувати один генератор для однофазних (230В) та трифазних (400В) споживачів електроенергії практично без втрати потужності.

Можливість підключення АВР

Можливість підключення АВР

Генератор має можливість підключення системи АВР (автоматичного введення резерву). Вихід АВР має універсальний 6-піновий роз’єм, який не обмежує вибір системи автоматичного введення резерву.

 heavy-duty-icon_

Збільшений моторесурс двигунів

Генератори серії «HEAVY DUTY» підходять для використання не лише як резервне джерело живлення, а й для повноцінної довготривалої роботи. Ресурс двигунів перевищує 3000 мотогодин, що підтверджується багатогодинними багаторівневими тестами та гарантією. Але звісно двигуни показують такі високі показники при правильній експлуатації та проходженні планового технічного обслуговування.

Збільшена гарантія

Збільшена гарантія

На дизельні генератори серії «HEAVY DUTY» розповсюджується збільшена гарантія — 2 роки або 3000 мотогодин (залежно від того який факт наступить першим) за умови правильної експлуатації та проходженню планового технічного обслуговування.

Зручна ергономічна панель управління

Зручна ергономічна панель дозволяє з легкістю керувати всім агрегатом і не потребує додаткових навичок. Сучасний багатофункціональний LED-дисплей відображує частоту, вольтаж, кількість відпрацьованих генератором годин та час роботи з моменту запуску в хвилинах. Інформація на дисплеї допомагає легко контролювати якість напруги, що видається пристроєм.

pidigriv

Передстартовий підігрів (PREHEATER)

Дизельні генератори серії «HEAVY DUTY» оснащені функцією передстартового підігріву, яка дозволяє запускати генератор в зимовий час без зайвих зусиль.

Корпус з подвійною звукоізоляцією

Генератори серії КС 9300 оснащені антивандальним корпусом з подвійною звукоізоляцією. В цих моделях покращений внутрішній розподіл тепла, що також збільшує термін служби генераторів.

img602

Транспортувальний комплект

Кожух генератора обладнаний транспортувальним комплектом, який складається з 4 колес та 2 ручок для зручного пересування агрегата.

Напруга, В 230/400
Макс./ном. потужність (230В), кВт 6.5/6.0
Макс./ном. потужність (400В), кВт 7.5/7.0
Частота, Гц 50
Сила струму макс., А 28.26/13.54
Розетки 1×16A(400В), 1×32А(230В)
Ємність паливного баку, л 20
Час роботи при навантаженні 50%, год* 11.1
LED-дисплей лічильник мотогодин, частота, вольтаж
Рівень шуму, Lpa (7m)/Lwa, дБ 68/93
Вихід 12В, A 12/8.3
Модель двигуна KS 520HD-V
Тип двигуна дизельний 1-циліндровий, 4-тактний з повітряним охолодженням
Потужність двигуна, к.с./кВт 18.0/13.24
Передстартовий підігрів +
Об’єм масляного картера, л 1.65
Об’єм двигуна, см3 498
Регулятор напруги інтелектуальна система AVR
Тип запуска електро
Коефіцієнт потужності, cosφ 1(230V)/0.8(400V)
Акумулятор, А·год 30
Можливість підключення АВР (роз’єм 6-піновий) +
Габарити нетто ДхШхВ, мм 1080×550×800
Вага нетто, кг 168
Клас захисту IP23M

*Витрата пального залежить від безлічі факторів, таких як: навантаження, якість пального, пора року, висота над рівнем моря, технічний стан генератора.

Відео