Шановні
клієнти та партнери!

Дякуємо Вам за інтерес до нашої продукції та інформуємо, що ТМ «Könner & Söhnen» розширює свій асортимент і починає виробництво дизельних та газових електростанцій потужністю від 16 кВт до 1 МВт.

Дизельні електростанції серії «HEAVY DUTY Silent Diesel Generator» ТМ «Könner & Söhnen» розроблені на базі двигунів відомих світових компаній, таких як: FAW, ISUZU TYPE, MITSUBISHI, DEUTS, CUMMINS та ін. Відібрані двигуни були ретельно вивчені та модернізовані нашими фахівцями разом з виробниками, що дозволило нам збільшити їх моторесурс, забезпечити потужність, надійність та економічність.

ЗБИРАННЯ ТА ТЕСТУВАННЯ В ЄВРОПІ

Серія «HEAVY DUTY Silent Diesel Generator» — включає дві лінійки агрегатів потужністю від 16 до 40 кВА для однофазних та трифазних мереж на базі надійних чотирициліндрових низькообертових дизельних двигунів з водяним охолодженням:

професійну – для використання в разі аварійних ситуацій та для тривалої роботи;
напівпрофесійну – для використання в разі аварійних ситуацій та для коротко / середньострокової роботи.

Основними перевагами представлених моделей є покращені показники паливної економічності, підвищена потужність двигуна, допрацьована система охолодження та ідеальне співвідношення «ціна-якість». Ця серія вже доступна на складі.

Моделі більшої потужності будь-якої конфігурації з використанням як всесвітньовідомих виробників моторів, так і більш економічно вигідних, виготовляємо під замовлення в найкоротші терміни.

ЗБИРАННЯ ТА ТЕСТУВАННЯ В ЄВРОПІ

Всі дизельні електростанції «Könner & Söhnen» збираються у власному сервісно-виробничому центрі в Європі. У процесі збирання перевіряється якість всіх комплектуючих, правильність інсталяції, герметичність всіх вузлів та елементів. Налаштовується блок керування електронікою.

Двигун заправляється якісною моторною оливою і проходить тестовий запуск з контролем дотримання всіх параметрів правильної роботи. Крім того, на спеціальному навантажувальному стенді перевіряється потужність, що видається станцією в максимальному і стандартному режимах, про що власнику станції видається відповідний акт випробувань.

Дизельні електростанції «Könner & Söhnen» мають європейську дворічну гарантію.

РІЗНЕ ВИКОНАННЯ

Дизельні електростанції за вашим бажанням можуть мати різне виконання, що дозволяє використовувати їх для будь-яких потреб:

В ШУМОЗАХИСНОМУ КОЖУСІ

Для кожної моделі електростанції серії «HEAVY DUTY Silent Diesel Generator» в наявності захисний антивандальний кожух для забезпечення максимального захисту від несприятливих погодних умов, несанкціонованого доступу, а також зниження шуму понад 15дБ.

ВІДКРИТОГО ТИПУ

Економічно вигідне виконання електростанцій. Монтується на металевій рамі з вбудованим паливним баком, на антивібраційних кріпленнях, забезпечує швидкий та безперешкодний доступ до всіх частин електростанції.

МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ
(на автомобільному причепі)

Пересувні дизельні електростанції особливо зручно використовувати при мобільних роботах — таких, як ремонт або будівництво доріг. Спеціально розроблені автомобільні причепи відповідають розмірам та вазі електростанцій.

 

Додаткові опції

Для наших генераторів використаний ряд додаткових опцій і технологій:

  • GSM контролінг. Ця опція дозволяє віддалений моніторинг та управління роботою генератора за допомогою спеціального програмного забезпечення, встановленого на телефон або SMS-команд.
  • ATS (Автоматичне введення резерву). У наших електростанціях можливе використання двох типів ATS — внутрішнього розташування у
    корпусі станції або ATS зовнішнього встановлення (на 63А та 200А).
  • Підігрівач охолоджуючої рідини. З цим блоком електростанція в автоматичному режимі підігріває охолоджуючу рідину, що забезпечує легкий запуск двигуна в холодну пору року та гарантує працездатність станції до -25 ° С.
  • Додатковий паливний насос. Перекачує паливо з резервного бака в основний бак електростанції, що забезпечує тривалу безперервну роботу. Можливе програмування залишку пального в баку, при якому насос почне працювати та при якому зупинить роботу.
  • Додатковий глушник. Монтується в основному відділенні глушника (розміри станції не змінюються) та забезпечує додаткове зниження рівня шуму.

Запрошуємо до співробітництва!

Наш бізнес активно розвивається. Географія наших партнерів вже вийшла за межі території Європи, і ми впевнені, що даний напрямок надійної і недорогої техніки допоможе нашим партнерам розширити можливості співпраці з нами та отримати ще більший прибуток, а нашим клієнтам дозволить з задоволенням користуватися результатами нашої праці.