KS 7000E-1/3

27 999 грн.
Бензиновий генератор
Потужність макс./ном. 230 В 5.5/5.0 кВт
Потужність макс./ном. 400 В 5.5/5.0 кВт
Потужність двигуна 13 к.с.
Тип запуска ручний/електро
Тип палива бензин
Модель двигуна KS 390
Розетки 1×16А (400В)
1×32А (230В)
Об’єм паливного бака 25 л
Об’єм масляного картера 1.1 л
Час роботи при навантаженні 50% 17 годин
Вага нетто 81.8 кг
Напруга 230В/400В
Частота 50 Гц

Унікальна інноваційна система переключення фаз VTS (Voltage Transfer Switch) дозволяє використовувати генератор як в режимі 3-х фаз (400V), так і в однофазному режимі (230V) без втрати потужності. Більше немає необхідності купувати два окремих генератора, зберігати, обслуговувати і переміщати на потрібний об’єкт — досить просто перемкнути режим і використовувати генератор «Könner & Söhnen» з системою перемикання фаз при необхідній напрузі. Переглянути відео

vts system

Система VTS (перемикач типу напруги)

Генератор оснащений системою VTS (Voltage Transfer Switch) — системою перемикання типу напруги. Завдяки даній системі, генератор може працювати як у режимі 1 фази, так і у режимі 3-х фаз.

Фірмові двигуни

Фірмові двигуни

Для торгової марки «Könner & Söhnen» спеціально були створені двигуни серії KS, що пройшли багатогодинні та багаторівневі тести. Кожен двигун забезпечений резервним запасом потужності, завдяки чому генератори ТМ «Könner & Söhnen» гарантовано видають заявлену потужність.

Індивідуальні серійні номери на двигунах

Індивідуальні серійні номери на двигунах

Двигуни відповідають усім світовим та європейським стандартам якості, економічності, екологічності (зокрема рівень шкідливих викидів та рівень шуму). Кожний двигун та кожний генератор мають свої індивідуальні серійні номери, що дозволяє нам контролювати якість виробництва та сервісного обслуговування.

Двигуни Könner & Söhnen вирізняються легким стартом та пониженою вібрацією. Лінійка бензинових генераторів KS 7000 оснащена надійним 1-циліндровим двигуном потужністю 13 к.с.

led

Зручна ергономічна панель керування з електрозапуском

Зручна ергономічна панель керування генератора з електрозапуском дозволяє з легкістю запустити генератор, керувати його роботою, не потребує додаткових навичок. Сучасний інтелектуальний LED-дисплей завжди підкаже кількість відпрацьованих годин, частоту та вольтаж, що видається. Інформація на дисплеї дозволяє контролювати напругу, частоту, кількість відпрацьованих генератором годин та своєчасно проводити технічне обслуговування генератора, тим самим подовжуючи строк його експлуатації.

obladnannya

Обладнання

Панель керування генератора оснащена ергономічними роз’ємами для підключення однофазних і трифазних споживачів. Потужні розетки виготовлені з високоякісного термостійкого пластику.

synchro alternator

Синхронний альтернатор

Альтернатор синхронного типу з вбудованою інтелектуальною системою AVR спеціально розроблений для роботи в однофазному і трифазному режимах без втрати потужності. Висока якість виготовлення та мідна обмотка дозволяють витримувати тривалі граничні навантаження.

2

Легка та зручна система ручного старту

Система полегшеного ручного старту дозволяє швидко завести двигун, не докладаючи значних зусиль. Для зручності використання генератори цього типу мають три виду запуску – ручний, електро та авто. Більш потужні моделі додатково обладнані системою електричного старту для зручності використання.

Сталевий бак

Сталевий бак

Генератори «Könner & Söhnen» оснащені сталевим паливним баком збільшеного розміру, що подовжує час роботи генератора без дозаправки. На баці розміщений індикатор рівня палива для зручності використання.

double_antivibro_system

Подвійна антивібраційна система

Всі моделі генераторів ТМ «Könner & Söhnen» оснащені подвійною антивібраційною системою, що забезпечує зниження шуму та подовжує роботу генератора. Двигуни закріплені на високоякісних каучукових подушках. Посилена сталева рама має гумові опори для додаткового зниження вібрації, від ковзання та корозії.

 

Напруга, В 230 / 400
Потужність максимальна, кВт 5.5 / 5.5
Потужність номінальна, кВт 5.0 / 5.0
Частота, Гц 50
Сила струму макс., А 23.91 / 9.93
Розетки 1×16А (400В)/1×32А (230В)
Ємність паливного баку, л 25
Час роботи при навантаженні 50%, год 17
LED-дисплей лічильник мотогодин, частота, вольтаж
Рівень шуму, Lpa (7m), дБ 70
Вихід 12В, А 12/8.3
Модель двигуна KS 390
Тип двигуна бензиновий 1-циліндровий, 4-тактний з повітряним охолодженням
Потужність двигуна, к.с./кВт 13.0/9.56
Об’єм масляного картера, л 1.1
Об’єм двигуна, см3 389
Регулятор напруги інтелектуальна система AVR
Тип запуска ручний/електро
Коефіцієнт потужності, cosφ 1/0.8
Габарити нетто, мм 680×545×550
Габарити брутто, мм 700×545×590
Вага нетто, кг 81
Вага брутто, кг 83
Клас захисту IP23M