Stand for Ukraine

KS 7HP-1050G

Бензиновий культиватор
Модель двигуна KS 240
Потужність двигуна 7.0 к.с.
Об’єм двигуна 212 см3
Тип двигуна Бензиновий
Ширина обробки ≤ 108 см
Макс.глибина обробки ≤ 35 см
Ємність паливного бака 3.6 л
Редуктор Конічна передача на вісь
Тип приводу Прямий на КПП
Кількість швидкостей +2 +1 0 -1
Реверс +
Регулювання ручок Вертикальне
Вага нетто 83 кг
Комплектація* Фрези 32 шт, низькопрофільні безкамерні колеса 4.00-10″

*Комплектацію уточнюйте у менеджера при замовленні

ТМ «Könner & Söhnen» продовжує вдосконалювати моделі культиваторів KS 7HP-1050G і KS 9HP-1350G-3 з коробками передач, що здатні замінити більш дорогі аналоги дизельних культиваторів або навіть міні-трактор з однією віссю.

Також можлива установка причепа для перевезення вантажу. Ширина обробки даної моделі сягає 108 см! Коробки передач з шестерним приводом роблять культиватори більш надійними, витривалими і готовими до великих навантажень. Потужні двигуни «Könner & Söhnen» дозволяють впоратися з завданнями будь-якої складності, відповідають усім європейським стандартам якості, в тому числі найсучаснішим стандартом емісії вихлопних газів EURO-V. Переглянути відео.

Надійні фірмові двигуни

Потужні та надійні двигуни K&S відповідають всім європейським стандартам якості, в тому числі сучасному екологічному стандарту EURO-V. Кожен двигун має індивідуальний серійний номер, що дозволяє контролювати якість виробництва та сервісного обслуговування.

Ручний старт

Двигун культиватора приводиться в дію ручною системою запуску. Просто потягніть ручку стартера, і двигун починає працювати.

Ергономічна панель керування

Ергономічна панель управління дозволяє швидко управляти і легко маневрувати культиватором. Можливість вертикального регулювання ручок на 180° та горизонтального на 360° дозволяє налаштувати культиватор під будь-якого користувача, забезпечує легке керування та зручне зберігання культиватора. Панель оснащена кейсом для інструментів.

Безкамерні або пневматичні колеса

Модель культиватора KS 7HP-1050G має безкамерні колеса з низькопрофільною резиною, що не потребують підкачування в процесі роботи.

Ковані фрези

Ковані шаблевидні фрези підходять для використання культиватора з будь-яким типом ґрунту, як з цілинним, так і з більш доглянутим. Для захисту рослин при оранці передбачені захисні бокові диски. Фрези збираються групою з 4-х ножів. Металеві диски входять до комплекту.

Додаткове обладнання

Для моделей потужних культиваторів «Könner & Söhnen» з прямим приводом та КПП передбачена можливість встановлення навісного обладнання. Широкий вибір навісного обладнання призначеного для обробки всіх типів грунтів для максимального задоволення потреб споживачів.

Кейс для інструментів

Для більшої зручності в роботі, культиватор оснащений кейсом для інструментів. Тепер найнеобхідніше завжди буде у Вас під рукою.

Модель двигуна KS 240
Потужність двигуна, к.с. 7.0
Об’єм двигуна, см³ 212
Тип двигуна бензиновий
Ширина обробки, см ≤ 108
Макс. глибина обробки, см ≤ 35
Ємність паливного бака, л 3.6
Ємність масляного картера, л 0.6
Ємність картера трансмісії, л 1.2
Редуктор Конічна передача на вісь
Тип приводу Прямий на КПП
Кількість швидкостей +2 +1 0 -1
Реверс +
Регулювання ручок Вертикальне
Рівень шуму, Lpa (7m)/Lwa, дБ 73/98
Габарити брутто, мм 880×460×660
Вага нетто, кг 83
Вага брутто, кг 92
Комплектація* Фрези 32 шт, низькопрофільні безкамерні колеса 4.00-10″

 

Відео