Stand for Ukraine

KS 7HP-850A

Бензиновий культиватор
Модель двигуна KS 240
Потужність двигуна 7.0 к.с.
Об’єм двигуна 212 см3
Тип двигуна Бензиновий
Ширина обробки ≤ 80 см
Максимальна глибина обробки ≤ 31 см
Ємність паливного бака 3.6 л
Редуктор Ремінний, ланцюговий
Кількість швидкостей 1
Регулювання ручок Вертикальне
Вага нетто 52 кг
Комплектація Фрези 24 шт,
транспортувальне колесо

Бензинові культиватори ТМ «Könner & Söhnen» з ремінним приводом, потужністю 7 к.с. підходять для обробки всіх типів грунтів, від пухкої до цілинно-глинистої. Це практичні, надійні і багатофункціональні сільськогосподарські агрегати для вирішення декількох завдань — обробки грунту різної твердості, посадка сільськогосподарських культур, збирання врожаю.
Унікальна конструкція виконана з використанням сучасних технологій, має компактні розміри і стильний дизайн. Потужні і економні чотиритактні двигуни культиваторів «Könner & Söhnen» відповідають найсучаснішим екологічним стандартам емісії вихлопних газів EURO-V, призначені для тривалих робіт, забезпечують високу продуктивність.

Модель культиватору KS 7HP-850A компактних розмірів, має транспортувальне колесо, яке дозволяє легко маневрувати навіть на малих земельних ділянках. Культиватор передбачає установку додаткового навісного обладнання (наприклад, плуг-підгортальник, плуг для оранки, картоплекопач).

Надійні фірмові потужні двигуни

Потужні та надійні двигуни K&S відповідають всім європейським стандартам якості, в тому числі сучасному екологічному стандарту EURO-V. Кожен двигун має індивідуальний серійний номер, що дозволяє контролювати якість виробництва та сервісного обслуговування.

Ручний старт

Двигун культиватора приводиться в дію ручною системою запуску. Просто потягніть ручку стартера, і двигун починає працювати.

Ергономічна панель керування

Ергономічна панель управління дозволяє швидко управляти і легко маневрувати культиватором.

 

Ковані фрези

Ковані шаблевидні фрези підходять для використання культиватора з будь-яким типом ґрунту, як з цілинним, так і з більш доглянутим.

Якість в деталях

Всі з’єднання і вузли кріплень досконало продумані, розроблені з запасом міцності для тривалого і комфортного використання культиватора. Дані моделі оснащені додатковою решіткою для уникнення опіків.

Модель двигуна KS 240
Потужність двигуна, к.с. 7.0
Об’єм двигуна, см³ 212
Тип двигуна Бензиновий
Ширина обробки, см ≤ 80
Максимальна глибина обробки, см ≤ 31
Ємність паливного бака, л 3.6
Ємність масляного картера, л 0.6
Редуктор ремінний, ланцюговий
Кількість швидкостей 1
Реверс
Регулювання ручок Вертикальне
Рівень шуму, Lpa (7m)/Lwa, dB 73/98
Габарити брутто, мм 690х380х770
Вага нетто, кг 52
Вага брутто, кг 56
Комплектація Фрези 24 шт, траспортувальні колеса

Відео