Stand for Ukraine

KS 7HP-950A

Бензиновий культиватор
Модель двигуна KS 240
Потужність двигуна 7.0 к.с.
Об’єм двигуна 212 см3
Тип двигуна Бензиновий
Ширина обробки ≤ 108 см
Максимальна глибина обробки ≤ 31 см
Ємність паливного бака 3.6 л
Редуктор ремінний, ланцюговий
Кількість швидкостей +2 +1 0 -1
Регулювання ручок Вертикальне
Вага нетто 62 кг
Комплектація Фрези 32 шт,
транспортувальне колесо

Бензинові культиватори ТМ «Könner & Söhnen» з ремінним приводом, потужністю 7 к.с. підходять для обробки всіх типів грунтів, від пухкої до цілинно-глинистої. Це практичні, надійні і багатофункціональні сільськогосподарські агрегати для вирішення декількох завдань — обробки грунту різної твердості, посадка сільськогосподарських культур, збирання врожаю, підгортання.

Унікальна конструкція виконана з використанням сучасних технологій, має компактні розміри і стильний дизайн. Потужні і економні чотиритактні двигуни культиваторів «Könner & Söhnen» відповідають найсучаснішим екологічним стандартам емісії вихлопних газів EURO-V, призначені для тривалих робіт, забезпечують високу продуктивність. Модель KS 7HP-950A передбачає установку додаткового навісного обладнання (наприклад, плуг-підгортальник, плуг для оранки, картоплекопач). Можливість комплектації високопротекторними пневматичними колесами.

Надійні фірмові двигуни

Потужні та надійні двигуни K&S відповідають всім європейським стандартам якості, в тому числі сучасному екологічному стандарту EURO-V. Кожен двигун має індивідуальний серійний номер, що дозволяє контролювати якість виробництва та сервісного обслуговування.

Ручний старт

Двигун культиватора приводиться в дію ручною системою запуску. Просто потягніть ручку стартера, і двигун починає працювати.

Ергономічна панель керування

Ергономічна панель управління дозволяє швидко управляти і легко маневрувати культиватором. Можливість вертикального регулювання ручок.

Ковані фрези

Ковані шаблевидні фрези підходять для використання культиватора з будь-яким типом ґрунту, як з цілинним, так і з більш доглянутим. Для захисту рослин при оранці передбачені захисні бокові диски. Фрези збираються  групою з 4-х ножів. Металеві диски входять до комплекту.

Якість в деталях

Всі з’єднання і вузли кріплень досконало продумані, розроблені з запасом міцності для тривалого і комфортного використання культиватора. Дані моделі оснащені додатковою захисною решіткою для уникнення опіків.

Модель двигуна KS 240
Потужність двигуна, к.с. 7.0
Об’єм двигуна, см³ 212
Тип двигуна Бензиновий
Ширина обробки, см ≤ 108
Глибина обробки, см ≤ 31
Ємність паливного бака, л 3.6
Ємність масляного картера, л 0.6
Ємність картера трансмісії, л 1.2
Редуктор Ремінний, ланцюговий
Кількість швидкостей +2 +1 0 -1
Реверс +
Регулювання ручок Вертикальне
Рівень шуму, Lpa (7m)/Lwa, dB 73/98
Габарити брутто, мм 845×460×660
Вага нетто, кг 62
Вага брутто, кг 71
Комплектація Фрези 32 шт, траспортувальне колесо

Відео