Stand for Ukraine

KS 7HP-950S

Бензиновий культиватор
Модель двигуна KS 240
Потужність двигуна 7.0 к.с.
Об’єм двигуна 212 см3
Тип двигуна Бензиновий
Ширина обробки ≤ 108 см
Глибина обробки ≤ 31 см
Ємність паливного бака 3.6 л
Редуктор Ремінний, ланцюговий
Кількість швидкостей +2 +1 0 -1
Реверс +
Регулювання ручок Вертикальне, горизонтальне
Вага нетто 80 кг
Комплектація Фрези 32 шт.,
низькопрофільні колеса 4.00-10″, опорна ніжка

Бензинові культиватори ТМ «Könner & Söhnen» з ремінним приводом потужністю 7 к.с. підходять для обробки всіх типів ґрунтів, від пухких до цілинно-глинистих. Це практичні, надійні і багатофункціональні сільськогосподарські агрегати для вирішення декількох завдань — обробки ґрунту різної твердості, посадки сільськогосподарських культур, збирання врожаю, підгортання. Унікальна конструкція виконана з використанням сучасних технологій, має компактні розміри і стильний дизайн.

Потужні і економні чотиритактні двигуни культиваторів «Könner & Söhnen» відповідають найсучаснішим екологічним стандартам емісії вихлопних газів EURO-V, призначені для тривалих робіт, забезпечують високу продуктивність. Модель культиватору KS 7HP-950S передбачає установку додаткового навісного обладнання (наприклад, плуг-підгортальник, плуг для оранки, картоплекопач, можливість комплектації високопротекторними пневматичними колесами).

Надійні фірмові двигуни

Потужні та надійні двигуни K&S відповідають всім європейським стандартам якості, в тому числі сучасному екологічному стандарту EURO-V. Кожен двигун має індивідуальний серійний номер, що дозволяє контролювати якість виробництва та сервісного обслуговування.

Ручний старт

Двигун культиватора приводиться в дію ручною системою запуску. Просто потягніть ручку стартера, і двигун починає працювати.

Ергономічна панель керування

Ергономічна панель управління дозволяє швидко управляти і легко маневрувати культиватором. Можливість вертикального регулювання ручок на 180° та горизонтального на 360° дозволяє налаштувати культиватор під будь-якого користувача, забезпечує легке керування та зручне зберігання культиватора. Панель оснащена кейсом для інструментів.

Ковані фрези

Ковані шаблевидні фрези підходять для використання культиватора з будь-яким типом ґрунту, як з цілинним, так і з більш доглянутим. Для захисту рослин при оранці передбачені захисні бокові диски. Фрези збираються  групою з 4-х ножів. Металеві диски входять до комплекту.

Якість в деталях

Всі з’єднання і вузли кріплень досконало продумані, розроблені з запасом міцності для тривалого і комфортного використання культиватора. Дані моделі оснащені додатковою решіткою для уникнення опіків.

Безкамерні колеса

Модель KS 7HP-950S оснащена безкамерними колесами з низькопрофільною резиною.

Сошник

Модель оснащена регульованим сошником.

Кейс для інструментів

Для більшої зручності в роботі, культиватор оснащений кейсом для інструментів. Тепер найнеобхідніше завжди буде у Вас під рукою.

Модель двигуна KS 240
Потужність двигуна, к.с. 7.0
Об’єм двигуна, см³ 212
Тип двигуна Бензиновий
Ширина обробки, см ≤ 108
Глибина обробки, см ≤ 31
Ємність паливного бака, л 3.6
Ємність масляного картера, л 0.6
Ємність картера трансмісії, л 1.2
Редуктор Ремінний, ланцюговий
Кількість швидкостей +2 +1 0 -1
Реверс +
Регулювання ручок Вертикальне/горизонтальне
Рівень шуму, Lpa (7m)/Lwa, dB 73/98
Габарити брутто, мм 780×460×780
Вага нетто, кг 80
Вага брутто, кг 89
Комплектація Фрези 32 шт., низькопрофільні безкамерні колеса 4.00-10″, опорна ніжка

Відео