Stand for Ukraine

KS 2100iG S

Інверторний газобензиновий генератор
Максимальна потужність 2.0 кВт*
Номінальна потужність 1.8 кВт*
Потужність двигуна 3.3 к.с.
Тип запуска Ручний
Тип палива Газ/Бензин
Модель двигуна KS 110i
Розетки 1x16A
Напруга 230 В
Вага нетто 19 кг
Частота 50 Гц

*При роботі на газу потужність генератора зменшується на 10%.

Газобензиновий генератор інверторного типу KS 2100iG S німецької торгової марки Könner&Söhnen в шумозахисному корпусі – це зручне компактне, практично безшумне джерело електроенергії. Ключова особливість даної моделі полягає в тому, що вона виробляє електричний струм з правильною синусоїдою.

Економічний режим дозволяє знизити витрату палива до 50% при малих навантаженнях завдяки зниженню оборотів двигуна. Альтернатор з мідною обмоткою і потужний двигун K&S гарантують безаварійне і тривале використання та відповідають всім європейським стандартам якості. Наявність LED-дисплея дає можливість якісніше контролювати роботу генератора і своєчасно проводити його технічне обслуговування.

ПРАВИЛЬНА СИНУСОЇДА

Вбудований електронний блок з мікропроцесорним управлінням контролює роботу генератора, забезпечує частоту 50 Гц і напругу 230В для надійної роботи чутливої і високоточної електроніки.

Комплект поставки

Газ/бензин

Працює як на бензині, так і на газу (пропан-бутан), все необхідне для використання газу в якості палива є в комплекті: шланг з редуктором, який приєднується до балона і забезпечує надійність газового з’єднання. Потрібно тільки підключити генератор до балона і запустити двигун.

УНІВЕРСАЛЬНІСТЬ ВИКОРИСТАННЯ

Можливість використовувати як з переносним газовим балоном, так і зі стаціонарною ємністю для зберігання газу (газгольдером). За умови підключення сертифікованим фахівцем. Тиск в системі подачі не повинен перевищувати 16 Бар.

НИЗЬКИЙ РІВЕНЬ ШУМУ

Шумозахисний корпус забезпечує мінімальний рівень шуму (62 дБ Lpa 7м), комфортне використання і зручне транспортування.

ЕКОНОМІЧНИЙ РЕЖИМ

Режим економії палива ECONOMY MODE зменшує витрати палива до 50% при малих навантаженнях завдяки зниженню оборотів двигуна.

НАДІЙНИЙ ДВИГУН

Фірмовий надійний двигун K&S відрізняється підвищеною зносостійкістю, тривалою і стабільною роботою, та відповідає всім європейським стандартам якості, в тому числі сучасному екологічому стандарту EURO V.

ЕРГОНОМІЧНА ПАНЕЛЬ КЕРУВАННЯ

Зручне розташування усіх функцій: LED-дисплей (лічильник мотогодин, вольтаж, частота), індикатори контролю стану генераторної установки, що сигналізують про робочий стан, спрацювання автомату захисту при перевантаженні або короткому замиканні, про низький рівень оливи, кнопка Reset для перезавантаження системи контролю та відновлення подачі напруги, роз’єм для паралельного підключення генераторів, два USB-виходи (5B/1A, 5B/2.1A), розетка 230В та клема заземлення.

ВИСОКОЯКІСНИЙ АЛЬТЕРНАТОР

У генераторах інверторного типу Könner & Söhnen встановлено високоякісний безщітковий альтернатор зі 100% мідною обмоткою. Надійний та компактний альтернатор встановлений на постійних магнітах, у пластиковому кожусі та може витримувати максимальні навантаження без ушкоджень, гарантує тривалу надійну роботу генераторної установки.

ПАРАЛЕЛЬНЕ ПІДКЛЮЧЕННЯ

Можливість паралельного підключення двох генераторів для збільшення загальної вихідної потужності та можливості використання більш потужних приладів. За допомогою кабелю, що йде в комплекті, ви маєте змогу з’єднати два інверторних генератори разом та отримати вихідну потужність рівну суммі номінальних потужностей даних моделей.

ДОДАТКОВІ АКСЕСУАРИ

Генератор укомплектований додатковими аксесуарами: ключ свічковий, лійка для зручного заливання моторної оливи, шнур для паралельного підключення, шланг з редуктором, вилка 16 А Schuko, викрутка РН2 6,0 мм, клеми для заряджання акумулятора.

Напруга, В 230
Максимальна потужність, кВт 2.0*
Номінальна потужність, кВт 1.8*
Потужність двигуна, к.с. 3.3
Частота, Гц 50
Сила струму макс., А 8.7
Розетки 1x16A
Тип запуска Ручний
Ємність паливного бака, л 4.0
Час роботи при навантаженні 50%, год** 4.5
LED-дисплей Лічильник мотогодин, частота, вольтаж
Рівень шуму, Lpa (7m)/Lwa, дБ 62/87
Вихід 12В, А 12В/8.3A
USB-виходи 5В/1A, 5В/2.1A
Модель двигуна KS 110i
Об’єм двигуна, см3 79.7
Тип двигуна Газовий/бензиновий 1-циліндровий, 4-тактний, з повітряним охолодженням
Можливість паралельного підключення +
Ємність масляного картера, л 0.35
Коефіцієнт потужності cos φ 1
Габарити нетто (ДхШхВ), мм 480x290x430
Габарити нетто (ДхШхВ), мм 510х320х475
Вага нетто, кг 19
Вага брутто, кг 22.3
Клас захисту IP23M

*При роботі на газу потужність генератора зменшується на 10%.

**Витрата палива залежить від безлічі факторів, таких як навантаження, якість палива, пора року, висота над рівнем моря, технічний стан генератора.

Відео