KS 8100iE

42 999 грн.
Інверторний генератор
Максимальна потужність 8.0 кВт
Номінальна потужність 7.2 кВт
Потужність двигуна 16 к.с.
Тип запуска Електро
Тип палива Бензин
Модель двигуна KS 480i
Розетки 1x16A, 1х32А
Напруга 230 В
Вага нетто 68 кг
Частота 50 Гц

Генератор KS 8100iE німецької ТМ «Könner & Söhnen» — це зручне джерело електроенергії. Вбудований електронний блок з мікропроцесорним управлінням генератора і забезпечує максимально стабільну частоту 50 Гц і напругу 230В.

Економічний режим дозволяє знизити витрату палива до 50% при малих навантаженнях завдяки зниженню оборотів двигуна. Альтернатор з мідною обмоткою і потужний двигун K&S гарантують безаварійне і тривале використання та відповідають всім європейським стандартам якості. Наявність LСD-дисплея дає можливість якісніше контролювати роботу генератора і своєчасно проводити його технічне обслуговування.

ПРАВИЛЬНА СИНУСОЇДА

Вбудований електронний блок з мікропроцесорним управлінням контролює роботу генератора, забезпечує частоту 50 Гц і напругу 230В, що оптимально підходить для надійної роботи чутливої і високоточної електроніки.

НАДІЙНИЙ ДВИГУН

Фірмовий надійний двигун K&S відрізняється підвищеною зносостійкістю, тривалою і стабільною роботою, та відповідає всім європейським стандартам якості, в тому числі EURO V.

ПОЛЕГШЕНА СИСТЕМА ЗАПУСКУ ДВИГУНА 3 В 1

Універсальний вмикач двигуна 3 в 1 для максимально легкого та зручного запуску генератора, поєднує функції паливного крану, повітряної заслонки та електричного запуску двигуна.

ЕКОНОМІЧНИЙ РЕЖИМ

Режим економії палива ECONOMY MODE зменшує витрати палива до 50% при малих навантаженнях завдяки зниженню обертів двигуна.

ЕРГОНОМІЧНА ПАНЕЛЬ КЕРУВАННЯ

Зручне розташування усіх функцій: багатофункційний LED-дисплей (лічильник мотогодин, вольтаж, частота), індикатори контролю стану генераторної установки, що сигналізують про робочий режим, спрацювання автомату захисту при перевантаженні або короткому замиканні, про низький рівень оливи, кнопка Reset для перезавантаження системи контролю та відновлення подачі напруги, два USB-виходи (5B/1A, 5B/2.1A), типова автомобільна розетка 12В, що дає можливість підключення широкого спектру автомобільних пристроїв, гаджетів та зарядки акумулятору, розетки 230В та клема заземлення.

ВИСОКОЯКІСНИЙ АЛЬТЕРНАТОР

Високоякісний альтернатор синхронного типу зі 100% мідної обмоткою може витримувати максимальні навантаження без будь-яких пошкоджень і гарантує довготривалу надійну роботу генераторної установки.

Легке транспортування

Корпус обладнаний транспортувальні колесами і ручками для зручності переміщення, завдяки чому поле використання цієї моделі значно збільшується.

ДОДАТКОВІ АКСЕСУАРИ

У комплекті: викрутка, свічковий ключ, чохол для аксесуарів.

Напруга, В 230
Максимальна потужність, кВт 8.0
Номінальна потужність, кВт 7.2
Частота, Гц 50
Сила струму макс., А 34.8
Розетки 1x16A, 1х32А
Тип запуска Електро
Ємність паливного бака, л 20
LСD-дисплей Вольтаж, частота, лічильник мотогодин
Рівень шуму, Lpa (7m)/Lwa, дБ 72/95
Вихід 12В, А 12В/8.3А
USB-виходи 5В/1A, 5В/2.1A
Модель двигуна KS 480i
Об’єм двигуна, см3 458
Тип двигуна Бензиновий 1-циліндровий, 4-тактний, з повітряним охолодженням
Потужність двигуна, к.с. 16
Можливість паралельного підключення
Ємність масляного картера, л 1.1
Коефіцієнт потужності cos φ 1
Габарити (ДхШхВ), мм 685х500х553
Акумулятор літiй-iонний, Ah 1.6
Вага нетто, кг 68
Клас захисту IP23M

 

Відео