Stand for Ukraine

Участь у міжнародній виставці Middle East Energy 2022, Дубай, ОАЕ

Компанія Dimax group рада повідомити про вихід на ринки Близького Сходу та Африки завдяки участі у престижній виставці Middle East Energy 2022

У 2022 році проходила вже 47-ма міжнародна виставка Middle East Energy 2022 з 7 по 9 березня 2022 року в Dubai World Trade Centre Дубай, ОАЕ за підтримки Федерального міністерства з економічних питань та кліматичних дій (BMWK) Німеччини спільно з Асоціацією німецької виставкової індустрії (AUMA).

Для нас велика честь бути учасниками такого глобального заходу у галузі енергетики. Виставка Middle East Energy є однією з найавторитетніших і перевірених часом виставок в енергетичній галузі. Middle East Energy 2022 сфокусована на таких основних секторах продукції, як: інтелектуальні рішення, відновлювана та чиста енергія, резервні джерела електроенергії (генератори), а також споживання та управління енергією.

На нашому стенді Könner & Söhnen® ми презентували оновлений асортимент 2022, наші нові технології та обговорили плани розвитку, налагодили зв’язки з партнерами. Була надана можливість отримати інформацію про найбільш популярні моделі бензинових, газобензинових, дизельних та інверторних генераторів; нові моделі генераторів, удосконалені бензинові культиватори та екологічні електрокультиватори, сучасні мотопомпи.

Ми постійно удосконалюємо модельний ряд і впроваджуємо інноваційні технічні функції, головною перевагою яких є екологічність та економність використання.

До зустрічі на наступній виставці!
З найкращими побажаннями,
DIMAX group