Реалізовані проекти

002_ - копия

Генератори ТМ «Könner & Söhnen» — надійні помічники при відсутності основного джерела електроенергії. Широкий асортимент генераторів ТМ «Könner & Söhnen» з різним діапазоном потужностей дозволяє використовувати техніку я в домашньому господарстві так і при інших потребах. Пропонуємо вам переглянути деякі наші реалізовані проекти.

Для обладнання пожежних автомобілів Головним управлінням ДСНС України серед багатьох торгових марок, були визнані та обрані саме генератори ТМ «Könner & Söhnen». Адже, ТМ «Könner & Söhnen» — це надійна техніка високої якості, підтверджена європейськими сертифікатами, яка пройшла всі необхідні тести та, на яку спокійно можна розраховувати в скрутну хвилину. Дуже пишаємося, що наші генератори тепер служать у важливій рятувальній справі для жителів в багатьох містах України.

Інформаційний телеканал «112 Україна» користується потужним генератором «Könner & Söhnen» для виїзної зйомки новин. Оскільки, телеканал «112 Україна» передає новини в прямому ефірі, їм необхідне надійне та потужне джерело електроенергії. Генератор KS 10000Е з легкою та зручною системою електростарту відповідає всім вимогам телеканалу наразі допомагає знімати актуальні новини України.

8e1c

Найбільш популярна модель генератора «Könner & Söhnen» KS 10000Е тепер радує своїх власників, як надійне джерело електроенергії, що завжди під рукою. В приватному будинку залишитись без електроенергії означає також відключення опалення та постачання води. Тож, незамінний помічник в будь-який час може стати у пригоді.

Проект реалізований компанією generator.ua, по даному об’єкту виконані наступні роботи:
— Консультація, аудит об’єкту, підбір та продаж генератора,
— Монтаж: підключення генератора, комутація в щитовій / заливка фундаменту / збірка захисного будиночка.
— Сервісне обслуговування: виконано перше технічне обслуговування, підписано договір на подальшу сервісну підтримку.
— Гарантія: дана генераторна установка взята на гарантійну підтримку та обслуговування по даному об’єкту.

d82ee

Потужна модель генератора «Könner & Söhnen»KS 10000Е була придбана в коттеджний будинок м. Українка для використання під час перебоїв в електропоастачанні. Покупці обирали генератор за наступними вимогами: потужність та відносно невеликий розмір, адже планували влаштувати генератор в підвалі свого будинку, надійність та легкість у використанні. Фахівці сервісного центру «Könner & Söhnen» відвідали будинок та пересвідчились у можливості безпечного встановлення генератора в підвальному приміщенні. Нікому невідомо коли и на скільки можуть вимкнути електроенергію, проте нові власники генератора «Könner & Söhnen» вже спокійні за свої побутові прилади.

Генератор «Könner & Söhnen» в г. Киеве, в частном секторе в Осокорках. Генератор был куплен как альтернативный источник электроэнергии. Отключение электричества — частое явление в Осокорках, особенно в холодное время года и при плохих погодных условиях (снегопадах, ливнях и т.д.). В таких случаях генератор просто незаменим, особенно, когда в доме установлена электроплита, электрическая духовка, электрочайник… Да и романтичная обстановка при свечах уместна, только когда это запланировано. С генератором «Könner & Söhnen» отключение электроэнергии не застанет Вас в расплох!

_distr - копия

Генератор «Könner & Söhnen» применялся для обеспечения участка электроэнергией при проведении строительных работ в Киевской области, Макаровский район, с. Новые Опачичи. Мы рады, что наши генераторы пользуются популярностью и являются надежной опорой в работе. Благодарим наших покупателей за предоставленные фото.