Шановні покупці та партнери!

Ретельно контролюючи кожний етап виготовлення продукції ТМ «Könner & Söhnen», ми створили для Вас серію якісних та надійних дизельних електростанцій «HEAVY DUTY Silent Diesel Generator», якi будуть служити Вам довгими роками.

Ми забезпечуємо повне сервісне обслуговування як за допомогою своїх, так і за допомогою сертифікованих нашими фахівцями ремонтно-інсталяційних бригад. На центральному складі завжди є запас запчастин. Крім усього зазначеного ми створили додатковий сервіс для клієнтів — лінія телефонної підтримки, оскільки часто проблеми з експлуатацією станції виникають не через поломки, а через неправильної експлуатації. За допомогою телефонної лінії клієнти завжди можуть отримати швидку консультацію щодо конкретної ситуації та інструкцію щодо конкретних дій, які допоможуть налагодити роботу агрегату, а також обрати найбільш зручний спосіб для здійснення сервісного обслуговування техніки торгової марки «K&S».

Розуміючи всю відповідальність перед клієнтом, ми ручаємось за продукцію та надаємо дворічну міжнародну гарантію

З питань якості сервісного обслуговування та якості продукції можете звертатись за електронною адресою: service@ks-power.com.ua

Адреса головного сервісного центру:
м.Київ, вул. Електротехнічна, 47

Телефони головного сервісного центру:
(093) 100 06 47
(096) 967 43 31
(095) 539 95 37